Tak jsem zase naivní trubka s úsměvem :)

17. března 2015 v 8:46 | Jana |  Dumám
Předchozí článek by mohl být na nějakou delší poslední smutný článek. Ne, že bych se jako mávnutím zázračného proutku uzdravila, ale začala jsem žít...


Sice krapet jinak žít, než jsem si představovala, ale zase nemůžeme chtít divy, že?

Na poslední článek reagovalo několik komentářů a .... všechny měly pravdu. Víceméně jsem fakt já udělala asi více chyb než užitku tím, že jsem byla dokonalé hodné vycvičené zvířátko. Bohužel mne mrzí, že nemohu napsat pravdu, jaká skutečnost opravdu byla, na plnou hubu. Ví to jen jeden komentující a to proto, že je to účasná, dokonalá a báječná osůbka :)

Protože jsem se dál nechtěla patlat ve svojí lítosti, která měla přijít dva a půl roku zpět a teď jsem si ji nějak umněle vyvolávala (fotky, společné věci, a bla bla bla), rozhodla jsem se pro úsměv.

Sluší každému, viďte? :)

Samozřejmě minimálně jednou denně mě někdo z aktuálního bydlení polije horkou kávou, ale to jen proto, že jsem si zvykla.

Slibovala jsem super pozitivní a zamilovaný článek - takže: :)

Mám najíté bydlení. V centru na bytě 2+1 budu bydlet s jedním klučinou a jorkšírkem. Oba dva vypadají v pohodě. Psík by se mohl líbit Vaderovi a klučina je ze severní Moravy, takže víceméně moje krevní skupina (+ má rád auta). Budu bydlet v oooobrovském pokoji ve třetím patře a neskutečně neuvěřitelně moc se tam těším. Jenomže každé nebe má svůj mráček. Moje nebe (budoucí pokoj) stále obývá bývala spolubydlící onoho chlapce a jaksi se nemá k odchodu. Snad se do prvního odstěhuje, neboť já chci opravdu moc pryč z tohoto blázince (když se nese nahoru moučník, tak už jen pro T., pro mne ne :( To je ta horká káva a moje opaření... ). Naštěstí mi můj nový spolubydlící už chtěl dát klíče a počítá se mnou, tak snad se vše v dobré obrátí. Šéfová mi dokonce na první týden v dubnu (zase??? nechápu proč, ale děkuji) dala dovolenou. Tzn. v klidu bez práce se přestěhuji :)

Neboť jsem zdravá, chodím pravidelně a poctivě do práce. Minulý týden jsem měla samé ranní, tento týde samé odpolední. Včera jsem stihla hezky uklidnit vše, kde chodím a kde přebývám - dnes dodělám nádobí a dřez.

Taky jsem se na sebe podívala do zrcadla a uvědomila si, že sice nejsem královna krásy, ale jsem realitvně chytrá, milá, hodná a umím se postarat. Škoda jen, že se bojím lidí a jsem zlá i na ty, co mám ráda ... Ale tak sundání železné košile se nějak projevit muselo, že ... :)

A teď k nejpozitivnější a nejlepší části článku :)

A zamilovanost? Vysnila jsem si chlapa....

1) Musí být starší než já.
2) Musí být vyšší než já (alespoň bez podpatků... to bych byla náročná ještě víc než Kika :))
3) Musí mít rád moje kočky, neboť těch se nevzdám!!! A měl by chtít i psa, protože toho chci :)
4) Musí být chytřejší/mocnější než já - tohle bývá kámen úrazu.
5) Musí být dominantnější než já (klidně si piště narážky na padesátku šedi, ale mně se to líbilo ještě před knihou ;)).
6) Měl by pracovat (ne student) v nějakém technickém oboru, neboť na ten jsem zvyklá u chlapů.
7) Měl by znát polohu planety Naboo a vědět, kdo je Jeremy Clarkson.
8) Měl by být hodný, milý, ale i vtipný a starostilý (o mou maličkost, samozřejmě).
9) Měl by nejlépe pocházet ze sevrní Moravy, neboť to je moje domovina.
10) Měl by mít dostatek trpělivosti, neboť jak jsem psala - než začnu věřit, jsem zlá.
11) Měl by si rád povídat, ale ještě raději se mazlit o:)
12) Měl by mít v sobě něco, z čeho se mi podlomí kolena ... Prostě TOněco :)


Jsem poděs, co?

A až si toho svojeho vysněného chlapa najdu, tak na něj budu moc zlá, abych ho od sebe odpudila. Potom na to přijdu a zase budu zlá na sebe, že jsem trubka :D No a pak se do něj dokážu snad i zamilovat.

Vše to má jednu chybu - takový chlap přece nemůže existovat. A navíc, když jsem z jednoho vztahu odešla (sice fejkového, neboť co v něm bylo doopravdy, že?), proč se chci hrnout do dalšího? Kolegyně znalá věci mi řekla, že jsem tvor společenský, milující péči o někoho jiného a že jsem mladá, že bych sama být neměla.

Každopádně s vizí, že by někdo takový, jakého jsem si vysnila, mohl existovat je pro mne každý den více a více plný sluníčko a mnohem lépe se mi usmívá :)
 


Komentáře

1 Akim Akim | E-mail | Web | 17. března 2015 v 10:18 | Reagovat

No máš to pěkně sesumírovaný, snad to všechno vyjde. Přeji ti to. Hlavně, že zdravíčko teď slouží... :-)

2 MaddyHarry MaddyHarry | Web | 17. března 2015 v 13:10 | Reagovat

Vůbec nejsi náročná, to tak jen vypadá na tom dlouhém seznamu s XX položky. :D Já ti tedy přeji aby ti to všechno vyšlo a aby jsi se dobře přestěhovala a užívala nového bydlení. :))

3 Melissa Melissa | Web | 18. března 2015 v 0:51 | Reagovat

Tak aspoň,že budeš mít bydlení...I když já bych takhle bydlet nemohla.Že bych chtěla bydlet v bytě s nějakým cizím klukem,to fakt ani náhodou.A nechci ti kazit radost,ale vysnívat si chlapa...?Na takové vysnívání chlapů nevěřím,když má ten správný přijít tak přijde a když ne,tak se taky nic neděje.:)Ale pokud ti to pomáhá k veselejšímu životu,tak můžeš snít klidně dál...:)

4 Jana Jana | E-mail | Web | 24. března 2015 v 7:17 | Reagovat

A co když je ten seznam dělán podle skutečné osoby? :) Ne jen představy v mojí hlavě? :)

5 Egoped Egoped | E-mail | Web | 24. března 2015 v 10:23 | Reagovat

Buď ty požadavky jsou celkem běžné a nebo jsem fakt dobrej! až na tu severní Moravu tedy..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama