Během a po sexu ...

8. června 2015 v 6:46 | Jana |  Závislosti
... je to se mnou naprosto k nevydržení! Tedy já sama se sebou mám problém.


Na svůj věk jsem měla celkem dost partnerů. Nejsem nijak promiskuitní a znám i slečny, které za svou aktivní dobu stihly mnohem mnohem více chlapů. Hlavní problém byl v tom, že všem těm partnerům jsem šéfovala já. Jsem neuvěřitelně ješitná a vyhovovalo mi to. A pak přišel skoroprinc.

A s ním peklo. přestala jsem během sexu absolutně ovládat své tělo a víceméně se ze mne stala lotka. A to i bez svazování či bičíku a jiných hraček. Ikdyž chci hlavu během sexu použít a lehce se odrušit, abych tolik netrpěla, nejde to. Jediné, co funguje, je mňoukání kočky - to mne spolehlivě vrátí z nebe zpět na zem.

Co mi vadí? Ta nehorázná závislost. To, že jsem už vyčerpaná a přesto nemůžu přestat. To, že prosím o to, aby nepřestával a vůbec se nevzdaloval. A věřte tomu, že během toho, kdy se střídají prosby o pokračování, nepřestávání a prosby o milost, bych upsala duši ďáblu, jen aby to neskončilo a přestože tolik trpím.

Je to nejúžasnější intenzivní a dokonalý prožitek. Je to tak skvělé, že po opravdu vyčerpávajícím sexování jdu a napíšu básničku (nic moc kreativní, ale je to víceméně moje odevzdání duše, když předtím měl tělo). Teprve až potom usnu. Pořád nechápete, co je na tom nesnesitelného?

Dříve jsem si orgasmy a vše kolem docela hodně užívala a měla vše pod kontrolou. Když to trvalo moc dlouho, pomohla jsem i tomu druhému k orgasmu a spokojeně se osprchovala a usnula. Žadné mazlení, tulení, nic. Byla jsem ráda, že jsem si zchladila sexuální žáhu a vše ostatní mi bylo putná. Tak proč tééééď tak trpííím? Proč jsem teď po sexu to nejpřítulnější stvoření na světě?!?

Tyto pocity, které zažívám, jsem už zažila. Ale nikdy ne tak moc intenzivně a obtěžujícně (pořád se srovnávám s tím, že nešéfuju v posteli já, ale pán). Ještě jsem o tom moc nepsala, ale tyhle pocity si dokážu vyvoval sportem - jezdectvím. V menší míře i běháním. Vážně nekecám. Nebyla jsem nikdy nejlepší, vždy tak druhá. Ale skákala jsem L**, tedy trénér nám povoloval při tréninku S a výše. Pocit sedět na zpěněném koni sama celá mokrá potem a krokovat kolem těch krásných překážek ... Už chápu, proč je síla prožitku v lásce a partnerství.

Ale vážně jsem strašilvě moc příjemně hotová ze svého skoroprince a z toho, jak si se mnou hraje jako s loutkou, jak mne neuvěřitelně dobře ovládá. Možná už jsem připravena i slyšet, že se našel někdo, kdo mne miluje (krom Akima :P, u toho to vím a on to ví o mně :P ).

Tak a teď šupky dupky do nemocnice, aby mi zjistili, že mám rakovinu nebo jinou ptákovinu, která mne bude omezovat v normálním životě :)
 


Komentáře

1 userka userka | E-mail | Web | 8. června 2015 v 9:26 | Reagovat

Ježiš, co to je za ten konec?! Přeju, ať všechno dobře dopadne.
Tohle se tomu tvýmu skoroprinci musí číst hezky.

2 Jana Jana | E-mail | Web | 8. června 2015 v 9:32 | Reagovat

[1]: to je, prosím, projev obavy z nadchazehiciho rutinního neivazivniho vyšetření :D jsem prostě magor, co se boji doktoru :)

3 Akim Akim | E-mail | Web | 8. června 2015 v 10:14 | Reagovat

Já myslím, že to je tím, že pomalinku, ale jistě nalézáš své pravé sexuální já a to za pomoci tvého skoroprince. Není tedy divu, že tvé tělo se více uvolnilo a je nyní schopno vystřelit tě do takových výšin blaženosti a lidské sounáležitosti, o kterých si předtím neměla ani šajn. ;-)

Neboj, všechno bude OK.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama