Kdo je kdo tam u nás

9. června 2016 v 20:45 | Jana |  Práce
Náš pracovní tým má tři části. Ani jedna by bez těch dvou dalších nefungovala. Tedy jako bez jedné by se ty dvě obešly, ale nikdy nevíte, kdo čte váš blog, tak raději zůstanu u tvrzení, že žijeme spolu a bez sebe bychom se rozpadli :)


První část je sklad. Lidi, kteří pracují ve skladu jsou základní stavební kámen a bez nich bychom my ostatní neměli co dělat. Díky nim mohu chodit do práce. A nemají to zrovna jednoduché! Je to stále ta samá rutinní práce, kdy dílek po dílku skládají objednávky jako mravenečci. Oni sáhnou snad na úplně všechno zboží, co ve skladu je. Kdyby nebylo jich, celá společnost (ne jen naše část) by šla do kytek.


Druhou částí jsou admini. To jsem já a Standa a naše andělská Evička. Sklad by bez nás nevěděl, jaké požadavky má zákazník. Věděl by, co má dělat, ale nevěděl by, jak přesně. Jsme takový dorozumívací orgán. Jsme oči, uši, ústa a hmat skladu. Čich vynechávám záměrně. Mně smrdí nohy a kolegovi dnes smrděl oběd … A kolega Michal, superuser, drží komunikační kanál skladu a adminů v provozu. Bez něj bychom nepřijali žádné zboží, žádné bychom neodeslali, měli bychom bordel v datech, … Prostě ač se to nezdá, Michal jedináček je nutná složka týmu.

A třetí část završuje dvě předcházející - to je vedení. Třeba naše Evička patří mezi manažery. Její nadřízený je Boss. Boss taktéž šéfuje Richardovi, který šéfuje team leaderům na skladu. Vlastně to je člověk, který je pod Bossem na stejné úrovni jako Evička a Michal. A team leadry skladu neumím zařadit na úroveň. Jsou podřízení Richarda, ale nejsou na stejné větvi jako admini.

Následující dva grafy nejsou úplně vrcholem mého umění práce s PC, ale vrcholem lenosti a pohodlnosti v malování :D Barvičky zobrazují stejné úrovně - admini, manažeři, teamleadři a šéf.


A až nám aněl odejde rodit ...


Big Boss je strašně fajn chlap. Hezký na pohled, milý a rád pomůže. Ale má moc práce a někdy to na něm jde vidět. Michal se mnou d kontaktu moc nepřijde, moc se neznáme, ale když může, pomůže. Většinou mi nejde něco na PC, on přijde a jde to. Bez něj by bylo hodně věcí nemyslitelných a to nejen co se PC týká. Richard bude můj nový přímý nadřízený. Zase fešný kus chlapa. Je rozumný, má snad více práce než boss a chudák musí sledovat tři mailové adresy… Ten se ještě nadře … Božská Evička nám bohužel odejde rodit, ale dostaneme nějakého nového parťáka. Bude to admin jako já a super čuper Standa, na kterého nedám dopustit. Ještě bych zapomněla - Richar a Michal sedí v jednom kanclu. Já a Standa a nováček a boss sedíme nahoře v kanclu. A na skladu, mezi mravenečky, tam sedí (spíše neustále lítají) teamleadř. Všichni máme telefony a tak se nemusíme nahánět :) A úplně bych zapomnela na paní Očkovou - ta sedí na recepci a bez ní by neodjelo vůbec žádné auto - ona vydává camráky (CMR) a uklidňuje dlouho čekající řidiče …

Práce každého znás je jiná, jinak náročná a protože management má jiné starosti, mnohdy neví, co se u adminů děje. Takže mnohdy působíme jako ti dva co sedí a nemají co dělat. Přestože složitě dumáme, jak co nejslušněji posat expeditory s jejich nemyslitelným požadavkem do p*dele … Z celého týmu mám nejradši svoje dva nejbližší - Evičku a Standu. Z Bosse mám tak trochu strach, z Richarda a Michala taky, team leadry moc neznám. Ale Katka je moc prima ženská.A to je asi tak všechno k našemu týmu :) Jo, Máme pizza čtvrtky a jako čuňátka všichni krom lidí ze skladu jíme u svým počítačů (přestože by se to dle metody 5S nemělo).
 


Komentáře

1 Porcelánová panna Porcelánová panna | E-mail | Web | 11. června 2016 v 11:49 | Reagovat

:D ,, Mně smrdí nohy a kolegovi dnes smrděl oběd '' to je dobrý! :D mě smrdí taky a příšerně. 8-O :-!

2 Porcelánová panna Porcelánová panna | E-mail | Web | 11. června 2016 v 11:49 | Reagovat

* Nohy :D  :D

3 bonneris bonneris | Web | 16. července 2016 v 12:55 | Reagovat

Co vlastně děláš? :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama