Novinky u pracující Kočkomilky

28. srpna 2016 v 22:28 | Jana |  Ze života
Čas od času je potřeba změna. Po nelehkých několika hodinách po boku mého prince jsme stvořili tento nový design blogu… Doufám, že se vám líbí stejně jako mně! Jsem z něj unešená a moc moc děkuji svému princi, že si se mnou dal tu trpělivost a pomohl mi. Také jsme dostali pár dalších nápadů - většinou princ, které budeme postupem času realizovat …


A proč taková razantní změna? Stárnu :) A také bych chtěla spolupracovat více s eshopy, s nějakým tím nakladatelstvím , pokračovat v dokonalé spolupráci s Audiotékou a pokud by se zadařilo, spolupráce s petshopem či zverimexem by mi byla taktéž ctí!

A ještě trošku k proměně blogu. Mé stránce dominuje překrásná Summer, kterou takto dokonale vyfotila Martinka Burianová. Stejně jako moji profilovou fotku s Vaderem. Tedy jsem si díky Marti a hlavně díky princovi splnila sen a mám na svém blogu obě svoje kočky. Šedý podklad je zvolen záměrně, jde o odstín Summinčiny srsti (částečně…) a odstíny písma jsou voleny dle barvy Summinčičných drápků.


Písmo v Menu nově netvoří obrázky, ale světově text - lze překládat a po najetí myškou na text se mění jeho barva. Takže už i Menu si u mne cizinci přeloží. Všechny černobílé obrázky - kolečka, jsou ručně malované v programu, který nebudu jmenovat (Malování mi princ zakázal…). Kočky, které doplňují celou kompozici blogu, již nejsou šedé, ale doopravdy černé. Sytá černá byla zvolena tak, aby krásně dokreslila šedou krásu mojí Summer a celého mého blogu.

Ještě bych ráda doplnila, že i nadále budete po kliknutí na obrázek, který není můj, přesměrování na jeho zdorjovou stránku. Pokud u některého obrázku není vložen odkaz, je buď můj nebo je u něj poznámenáno komentářem, jaká hesla jsem pro jeho vyhledání použila. Můžete hned vyzkoušet na následujícím obrázku.


Na závěr bych ještě ráda zmínila poslední dvě loga, v pravém dolní rohu. Jde o logo Audiotéky, se kterou spolupracuji a u které si i kupuji knihy (Tedy ne vše, co zde napíšu, mi bylo poskytnuto bezplatně k recenzi. Audioknihy si i sama kupuji. A protože jsem spokojená, dělám i reklamu zadarmo.). Další logo je HolidayCat.cz - moje kočičí útočiště. Díky HolidayCat.cz si plním sen v poznáváním nových koček, jejich majitelů a především se díky této skvělé agentuře vzdělávám. Není jednoduché psát odbornější články, tedy se musím stále udržovat v bdělé kondici a můj mozek stále nasává nové informace z kočičího světa. Snad časem přibude nějaké to další logo :)


A co říkáte na nový vzhled blogu vy? Líbí? Nelíbí? A proč? :)

 


Komentáře

1 Akim Akim | E-mail | Web | 28. srpna 2016 v 23:55 | Reagovat

Hezké tu to máš. ;-)  :-)

2 padesatka padesatka | E-mail | 29. srpna 2016 v 12:19 | Reagovat

Už před úpravou se mi blog líbil, teď je dokonalý.. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama